מימון ובנקאות

עסקים רבים מסתפקים בתשובת הבנק למימון עסקאות מורכבות ולעיתים מאבדים הזדמנויות עסקיות עקב תשובה שלילית מהבנק. מימון עסקים היא שאלה מורכבת ומחייבת פתרון מותאם לכל עסק באופן פרטני. אישור המימון תלוי באופי הנכסים הנרכשים, האשראי הניתן ללקוחות, האשראי המתקבל מהספקים ותחזית תזרים המזומנים של החברה. את האשראי יש להתאים לצרכים האמיתיים וליכולות הפירעון של העסק. פתרון מימוני יכול לבוא מהון עצמי, בנקים, גופים חוץ בנקאיים, קרנות ממשלתיות המעניקות הלוואות מדינה מגובות ערבויות מדינה, משקיעים פרטיים, מוסדיים ועוד.

אנו מתמחים בבניית מגוון פתרונות בתחום המימון הבנקאי והחוץ בנקאי, וייצוג חברות מול הגופים המממנים בארץ ובחו"ל. אנו מאפשרים בניית תכניות מימון מורכבות בתחומים של רכישת ציוד, מימון יבוא, מימון עסקאות מורכבות, מימון מלאים, פעילויות שיווק ועוד. החברה פועלת תוך לימוד צרכי הלקוח ומציעה פתרון מימון יצירתי, מהיר וייחודי לכל עסקה ותנאיה.מימון עסקי - פתרונות מימון לעסקים

גרסת הדפסה דואר אלקטרוני

עסקים רבים מסתפקים בתשובת הבנק בנושאי מקורות מימון עסקי ולעיתים מאבדים הזדמנויות עסקיות עקב תשובה שלילית מהבנק. פתרונות מימון לעסקים היא שאלה מורכבת ומחייבת פתרון המותאם לכל עסק באופן פרטני והתאמת מקורות מימון עסקי ואיתור קרנות מימון התפור למידות . אישור מימון לעסק תלוי באופי הנכסים הנרכשים, האשראי הניתן ללקוחות, האשראי המתקבל מהספקים ותחזית תזרים המזומנים של החברה. את האשראי יש להתאים לצרכים האמיתיים וליכולות הפירעון של העסק.

קרא עוד... [מימון עסקי - פתרונות מימון לעסקים]
 

בנקאות

גרסת הדפסה דואר אלקטרוני

מרבית החברות הקטנות והבינוניות פועלות ללא שדרה ניהולית מסודרת או כזו החסרה חלק מהמיומנויות הנדרשות והקיימות בחברות גדולות. היכולת לשקף את מצבה של החברה, הצגת נתונים מדויקת הקשר עם הגופים המממנים מהווים נדבך חשוב ביכולתה של החברה להתנהלות פיננסית מושכלת.

קרא עוד... [בנקאות]
 

תוכניות מדינה לסיוע לעסקים

גרסת הדפסה דואר אלקטרוני

מדינת ישראל, בזהותה את מצוקת האשראי של העסקים הקטנים והבינוניים הקימה סדרה של תוכניות סיוע בדמות קרנות מדינה המעניקות הלוואות בערבות מדינה - לטובת מימון פעילויות בעלות עדיפות גבוהה כמו יצוא, חיסול חובות, הרחבת פעילות, קליטת עובדים וכו'.

כדי להקל על איתור התוכנית המתאימה וגיוס הלוואה בערבות מדינה, מוצגת רשימת התוכניות וקרנות המדינה השונות או קרנות בהן המדינה מסייעת ותומכת -

קרא עוד... [תוכניות מדינה לסיוע לעסקים]
 

יצירת קשר

*חובה

חובה להקליד שם מלא (לפחות 3 תווים).
שגיאה בהקלדת כתובת הדואר האלקטרוני
חובה למלא מספר טלפון תקין (ספרות בלבד)
 
אני מאשר\ת את תנאי השימוש באתר
כתובת
הילל-יפה 11
בית-קורן, משרד 19
חדרה 3820320

טל: 09-9583250
פקס: 09-9583260
דוא"ל: contact@high-profit.co.il
באנר
בניה ואחסון - Ahoy קידום אתרים | שרה קמינר - עיצוב אתרים