פרופיל החברה

גרסת הדפסה דואר אלקטרוני

היי-פרופיט בע"מ הוקמה על ידי רואי חשבון וכלכלנים בעלי ניסיון רב בשוק העסקי ובתחום בנקאות, החברה מספקת שירותים בתחומי הניהול לחברות בגודל קטן ובינוני ויוצרת שיפור מתמיד של רווחי הלקוחות בעזרת הסדרת תהליכי הניהול, כאשר נקודת המוצא היא תחום ניהול הכספים.

ייחודה של החברה הוא בהיותנו צוות מקצועי הנכון להתגייס לטובת קידום החברה בכל היקף ורמה של מחויבות בה הלקוח מעוניין, לכל טווח של זמן. אנו לא רואים עצמנו כגורם חיצוני "מייעץ", אלא יד ימינו של המנכ"ל / בעלים ומעמדה זו נגזרת מחויבותנו ונכונותנו לנטילת משימות, מגוונות ככל שיהיו, בדיוק כפי שמצופה ממנהל כספים בחברה.

אנו מלווים את לקוחותינו בתהליך ההתפתחות והצמיחה בעזרת שיתוף ידע ומתן כלים המצויים בידינו המאפשרים בניית תהליכי ניהול אפקטיביים ותמיכה בקבלת החלטות נכונה תוך התמקדות בניהול הכספים ומשאבי האנוש. המטרה היא לאפשר ללקוחותינו להקדיש את זמנם לניהול העסק מחד ולספק את המידע הנדרש להם לביצוע עבודתם מאידך וזאת באופן האפקטיבי ביותר.

הייחוד שלנו

מלבד רמת המחויבות הגבוהה לה אנו מחויבים הייחוד שלנו הוא בשילוב מקצועי של ידע בתחומים שונים.

שותפים

מר משה דונוביץ, רו"ח, (.M.A משפטים), מנכ"למשותף - מוסמך לראיית חשבון, בעל תואר ראשון במנהל עסקים וחשבונאות ובעל תואר שני במשפטים. משה שימש כמנהל כספים במספר חברות פרטיות וציבוריות בתחום ההיי-טק ובנוסף משה בעל ניסיון בניהול סיכונים, ביקורת פנים ניתוח תהליכים בחברות והטמעת נהלים.

מר אלון פייט (.B.A כלכלה), מנכ"ל משותף - בעל תואר ראשון בכלכלה וניהול, בעל וניסיון עשיר בתחום הבנקאות, ניתוח חברות, וכן בעל ידע נרחב בתחום תכנות VBA על בסיס אקסל. אלון שימש כממלא מקום מנהל מחלקת אשראי בבנק אינווסטק (כיום U-Bank).

 

להורדת עותק   מפרופיל החברה כקובץ .


@ היי פרופיט - שרותי ניהול כספי

 

יצירת קשר

*חובה

חובה להקליד שם מלא (לפחות 3 תווים).
שגיאה בהקלדת כתובת הדואר האלקטרוני
חובה למלא מספר טלפון תקין (ספרות בלבד)
 
אני מאשר\ת את תנאי השימוש באתר
כתובת
הילל-יפה 11
בית-קורן, משרד 19
חדרה 3820320

טל: 09-9583250
פקס: 09-9583260
דוא"ל: contact@high-profit.co.il
באנר
בניה ואחסון - Ahoy קידום אתרים | שרה קמינר - עיצוב אתרים