הלב הפועם של העסק

במציאות העסקית המשתנה כל מנכ"ל חייב שיהיו לו את אנשי המקצוע המתאימים והידע העדכני כדי לנהל בצורה יעילה את 'ליבו הפועם של העסק', התחום הפיננסי. היי-פרופיט ערוכה לתת מכלול שירותים המתאים לשירות שוטף ולמשימות ייעודיות.

ניהול סיכונים פיננסיים

ניהול סיכוני האשראי לעסקים, באמצעותנו מאפשר לארגון לקבל ניתוח מעמיק של מצב הלקוח והמלצה על המשך דרך או הפעולה הנדרשת מול אותו לקוח, ליווי בהקמת וניהול וועדות אשראי ונהלי אשראי במתן אשראי לקוחות, המלצה לחשיפה מומלצת מול לקוח ובאיזה תנאים, ניהול וטיפול בביטוחי אשראי, ניהול הגנות מטבע וחשיפה מטבעית.

ליווי פיננסי פרויקטאלי

• ליווי ובניית תקציב לפרויקט
• הנחיית תהליך עבודה ונהלי עבודה למערכת הפיננסית החל בשלב קבלת החשבונות, אישורים נדרשים וכלה בתשלום.
• בקרה תקציבית פרויקטאלית, הכרה בהכנסה והתקדמות הפרויקט.
• ניהול תזרים מזומנים לפרויקט.
• פתרונות מימון לפרויקטים ואישור תנאים מסחריים מול הבנקים.
• ליווי בנקאי ומימוני שוטף מול הבנק המממן את הפרויקט בשיטת הליווי הפיננסי.

ניהול כספים במיקור חוץ

לחברות קטנות ובינוניות יש צרכים פיננסים הזהים לחברות הגדולות, אבל היקף העבודה הנדרשת לא מצדיק העסקת אנשי כספים במשרה מלאה. למילוי משימות אלו נדרשות מספר התמחויות הכוללות ניהול כספים, ידע בבנקאות ומימון וניסיון בבניית תהליכים חוצי אירגון. פתרון ניהול הכספים במיקור חוץ הוא פתרון גמיש, המאפשר לכל חברה לקבל בדיוק את מה שהיא רוצה, במידה ובזמן שהיא צריכה. High-Profit מעמידה לרשות החברה מנהל כספים בכיר ומנוסה, בעל יכולות גבוהות.

למה דווקא אנחנו?

לקוחותינו מעידים עלינו

  • היי-פרופיט לימדו אותי רבות על האופן הנכון בו יש להתמודד עם היבטי הניהול הכספי של עסק. הניסיון והידע הרב שלהם יחד עם שיטות וכלי ניהול מתקדמים מעניקים לכל עסק יתרון בשוק תחרותי.

    אסף הלחמי, מייסד ומנכל AhoyIT

  • בזכות השימוש בשרותי מיקור חוץ של ניהול הכספים קיבלתי מערך שלם של תמיכת מספר בעלי מקצוע בתחומי ניהול הכספים לפי העניין. לניהול הכספים בחברה שלי יש עכשיו שומר-ראש נוסף שמעניק לי שקט עסקי ונפשי.

    אורי שומרוני, מרקורי

  • האמינות והמקצועיות של היי-פרופיט מהווה ״שטר בטחון״ בעיני גופי מימון חיצוניים היושר האישי שלהם והנאמנות לחברה הוא מוחלט!

    אהוד שרר, מנהל קבוצת 'פוקוס טלקום'

צוות המומחים שלנו

Feature Image 3

משה דונוביץ'

רו''ח (משפטן) - מנכ

מוסמך לראיית חשבון, בעל תואר ראשון במנהל עסקים וחשבונאות ובעל תואר שני במשפטים. שימש כמנהל כספים במספר חברות פרטיות וציבוריות בתחום ההיי-טק ובנוסף בעל ניסיון בניהול סיכונים, ביקורת פנים ניתוח תהליכים בחברות והטמעת נהלים.בכיר ומנוסה, בעל יכולות גבוהות.

Feature Image 3

אלון פייט

מנכ''ל משותף

בעל תואר ראשון בכלכלה וניהול, בעל וניסיון עשיר בתחום הבנקאות, ניתוח חברות, ניהול סיכונים פיננסים, הגנות מטבע וכן בעל ידע נרחב בתחום תכנות VBA על בסיס אקסל. אלון שימש כממלא מקום מנהל מחלקת אשראי של בנק U-Bank(אינווסטק).

Feature Image 3

ערן בירנבוים

רו''ח - מנהל כספים

בוגר תואר ראשון בחשבונאות וסטטיסטיקה מאוניברסיטת תל-אביב, בעל רישיון רו"ח ומפקח מס הכנסה. בעל ניסיון כחשב בחברת תדיראן מערכות מחשוב ומנהל כספים בחברות פרטיות בתחום מסחר ושירותים.

Feature Image 3

קובי סגל

רו''ח - (MBA)מנהל כספים

בוגר תואר ראשון בהתמחות חשבונאות במכללה למנהל, ותואר שני במנהל עסקים בהתמחות מימון במכללה למנהל. בעל ניסיון בתפקיד חשב בקבוצת חברות בינלאומית בחברות תעשייתיות בעולם התקשורת, בעל ניסיון של מנהל כספים בחברה קמעונאית. ניסיון בהטמעת מערכות (ERP APPLICATION) ORACLE. (אינווסטק).

Feature Image 3

שירן אבוטבול

רו''ח - (MBA)מנהלת כספים

רו"ח, בעלת תואר ראשון ומנהל עסקים וחשבונאות, ניסיון בחשבות וניהול כספים של חברות במגוון תחום ובפרט בתחום היי טק. ניסיון בניהול תזרימים, הכנת דוחות ניהוליים ובדיקות רווחיות וכדאיות על כל סוגיהם, תוכניות עסקיות לצורך גיוס משיקיעים/אשראי ועוד.

Feature Image 3

יסמין גלבנדורף

מנהלת משרד

בעלת תואר B.A בקרימינולוגיה וחינוך, לפני היי פרופיט, איישה יסמין תפקידי ניהול מנהלתיים בתחומים שונים במשרד החינוך ובחברות פרטיות.

Feature Image 3

אילנית בוחניק

מנהל פיתוח עסקי

רואת חשבון, בעלת תואר ראשון במנהל עסקים וחשבונאות, בעלת תואר שני במשפטים בעלת ניסיון כמנהלת כספים, חברת הנהלה ומורשית חתימה במגוון חברות יצרניות ושירותים. וכן ניסיון של מעל 10 שנים במשרד רואה חשבון מוביל וכמנהלת ביקורת .

צרו עמנו קשר

הילל-יפה 11 בית-קורן, משרד 19 חדרה טלפון: 09-9583250 פקס: 09-9583260

יצירת קשר

שינוי גודל גופנים
ניגודיות